Yazılım & Bilişim

 

Haber Sitesi Yazılımı

Haber siteniz eski veya değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Ancak piyasada ki ürünler size standart ve aynı geliyor olabilir. Ön yüzünü istediğiniz gibi yaptırmak ancak arka tarafta işinizi kolaylaştıracak bir sistemle çalışmak istiyorsanız size Cats Haber Yazılım Platformu İle Tanıştırmak İsterim.

Haber Yazılım Platformu Nedir ?

Haber Sitesi Yazılımında, öncelikle düşündüğümüz ve hayata koymaya çalıştığımız ilk şey işinizi kolaylaştırmak. İşinizi nasıl kolaylaştırırız sorunu bir çok meslektaşınıza danışarak fikir edindik. Yazılım tecrübemiz ile kendi sınırlarımızı aşan çok uzun soluklu bir proje geliştirdik.

Sektörünüzde haberi yakalamak, haberi işlemek, değer katmak ve okurlarınıza sunmak için bir çok emek ve zaman harcıyorsunuz.

Sizler için ne yaptık ?

  • Öncelikle dilediğiniz haber sitesinden kaynak oluşturarak RSS sistemi ile sitenizi entegreli bir halde çalışmasına olanak sağladık.
  • Bu özelliğe yapay zekayı kattık ve kelimeleri eş değer kelimelerine çevirmesine imkan sağlayarak sizin için özel bir metin oluşturmasını sağladık.
  • Görsel hazırlama ve fotoğraflarınızı 3. parti yazılımlar kullanarak hazırlamanız size zaman kaybettirdiğini ve sistem içinde bunu daha hızlı ve kolay yapabilmenizi sağlayarak tasarım robotu geliştirdik.
  • Hiç bir haber scriptinde olamayan bir özelliğimiz olan; Haberlerinize eklemek istediğiniz görseli tasarım robotunda yer alan yapay zeka sayesinde sistemin kendi kendine hazırlamasını sağladık.
  • Son Dakika haberlerini saniyeler içinde dikkat çekecek biçimde hazırlayıp okurlarınıza ulaştırmanızı sağladık.
  • Haberlerinizi sosyal medyada anlık olarak paylaştık ve sosyal medya trafiğinizi izlemeniz için detaylı platformları hazırladık.
  • Haber, editör, makale analizleri ile kendinizi geliştirmeniz için raporlar bütünü hazırladık.
  • Haber sitenizin hızını ve SEO altyapısını Google değerlerinde geliştirdik
  • Tek tuşla canlı yayın yapabilme imkanı sunduk ve bu özelliği sizler için titizlikle hazırladık.
  • Yapmanız gereken bir çok işi haber yazılımımız sizin için yapması için çok emek harcadık.

Haber Sitesi Yazılımı ile bir çok rakibimizden ileri özellikler geliştirdik, geliştirmeye devam ediyoruz. Sizlerin taleplerine ve ihtiyaçlarına kulak veriyor sizlerle beraber haber yazılımımızı ileriye taşıyoruz.

İşiniz artık oldukça kolaylaştırdık, hızlandırdık ve akıllandırdık. Haber yazılımını detaylı bilgi almak ve hemen demo talebinde bulunmak için bu linke tıklamanız yeterlidir.

 

İletişim

Adres:

K.Bakkalköy Mh. Halk Cd. Kardelen Sk. No:2 Ataşehir/İSTANBUL

Adres:

E.Kuyumcular Mh. Gedik Sk. No:5/7 Karesi/BALIKESİR

Telefon:

+90 266 244 3070

E-Posta:

destek@catsbilisim.net
cats@catsbilisim.net

© 2014 – 2023 Cats Yazılım Geliştirme Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.