// Belediyeler İçin

Web Sitesi ve
Mobil Uygulama Yönetimi

Yerel Yönetimler İçin Çözüm Merkezi Niteliği Taşıyan, Gelişmiş Modül ve Eklentiler İle Uygulama Alanlarında Çeşitlilik Kazandıran Modern Web Siteleri ve Mobil Uygulamalar Geliştirmekteyiz.

Belediye web sitesi özel olarak geliştirilmiştir.

mobil uygulama yazılımı çözümleri ve web sitesi
belediye web sitesi ve mobil uygulama
// Belediyeler İçin

Neler Yapıyoruz?

Belediyelerin web siteleri normal web sitelerin dışında daha özen ve detay gerektiren süreçlerle gerçekleşir. Sadece web tasarım yeterli olmadığını yazılımlar ile desteklenmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sitenin ziyaretçi portföyü o şehrin vatandaşları ve ziyaret etmek isteyen turistlerdir. Bizler Belediyelerin ve vatandaşların site ve mobil uygulamasından ne istediklerini tam olarak biliyoruz.

Biz bu süreçte;

  • Her türlü kullanıcıya göre tasarlanan web arayüz ve modern tasarım.
  • Mobil uyumlu tasarım sayesinde her türlü cihazdan düzgün tasarım
  • Yönetmelik ve mevzuatlara göre bulunması zorunlu sayfa tasarımları
  • Tek admin panelinden hem web hem mobil uygulama yönetimi
  • Kullanıcı deneyim testleri ve entegrasyonlar
  • Belediye internet sitesine ait özel alanlar ve raporlamalar
  • Güvenlik önlemleri ve optimizasyonlar

// BELEDİYE WEB SİTESİ STANDARTLINA UYGUNLUK

Dinamik ve akıllı içerik yönetim paneli, kolay erişilebilir menü yapısı, modern tasarımlar ve entegrasyonlar ile belediye ve vatandaş iletişimini hızlı ve etkin hale getiriyor.

Belediye web sitesi yazılımları uzun bir Ar-Ge çalışmasının sonucu üretilmiştir. Kullanıcı analizlerine uygun olarak oluşturulmuş altyapısı ile kolay ve hızlı kullanımlı, uluslararası standartlara uygun vatandaş odaklı profesyonel tasarımlar geliştirilmektedir.

28/07/2006 tarihli ve 26242 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren “Bilgi Toplumu Stratejisi ve eki Eylem Planı” 27 nolu “Kamu İnternet Siteleri Standardizasyonu ve Barındırma Hizmeti” eylemi “Kamu İnternet Siteleri Standartları ve Önerileri Rehberi” hazırlanmış ve bu rehber esas alınarak geliştirilmektedir.

Bunun dışında «e-dönüşüm Türkiye projesi birlikte çalışabilirlik esasları rehberi» ile internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi hakkındaki 5651 sayılı kanun ve elektronik haberleşme Güvenliği Yönetmeliği’ne uygun yapıdadır. İnternet sitesinin içeriği 5651 sayılı kanuna uygun olmalı ve kişisel bilgilerin gizliliği ve bilgi güvenliğine özellikle dikkat edilmelidir. ( 26492 sayılı resmi gazetede yayınlanan elektronik haberleşme güvenliği yönetmeliği)

T.C. Kalkınma Bakanlığı ve TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) tarafından hayata geçirilen Kamu İnternet Siteleri Rehberi (KAMİS) Projesi, kamu internet sitelerinin kullanılabilirlik ve erişilebilirlik standartlarına uygun hale getirilmesini hedefleyen standartlarada uymaktayız.

// Modüller

CatsCMS altyapısında belediyelere özel içerik girişleri ve güncellemeleri için geliştirilen temel modül ve uygulamalarda yer alan içerikler bilgileri şunlardır:

Başkan Modülü

Başkana özel sayfa, özgeçmiş, multimedya galerisi ve özel alanlar

Pop-Up Modülü

Pop-Up modülü ile, site ziyaretçilerine anlık bilgilendirmeler, hatırlatmalar veya yönlendirmeler yapabilirsiniz

Rapor & Döküman Modülü

Belediye’ye ait tüm rapor ve dökümanlara özel sayfalar oluşturabilir, PDF, Excel gibi araçlar ile yüklemeler ve arşiv yapabilirsiniz

Haber ve Duyuru Modülü

Kurumun güncel haberlerinin ve duyurularının yayınlanabileceği ve özel olarak hazırlanan içerik yapısı. Sosyal medya ve bildirim servisleri entegrasyonları

Multimedya Modülü

Resim, Video ve Sunum dosyalarını kolaylıkla ekleyip çıkardığınız, gerektiği durumlarda arşivleme işlemi yapabilirsiniz

Meclis Modülü

Belediye Meclis gündem, kararlar, komisyon vb alanlar oluşturabilir. PDF, Excel gibi dosyalarınızı eklenti olarak sunabilirsiniz.

Slayt Modülü

Belediyeye ait özel slaytlar, tanıtım ve bilgilendirme slaytları oluşturabilir, Admin panelinden dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Kurumsal Modülü

Kuruma ait kurumsal yapıyı oluşturabilir, başkan yardımcıları, birimleri, organizasyon şeması, meclis ve encümen üyeleri gibi özel sayfalar

İhale Modülü

Belediye hizmet alım ve diğer ihalelerinizi yayınlayabilir, ihale ilanını PDF olarak sunabilir veya Kamu İhale Kurumu vb. uygulamalara link verebilirsiniz.

Etkinlik Yayınlama Modülü

Şehir Tanıtım Modülü

E-Belediye ve Kurum İçi Yazılım Entegrasyonları

Projeler Modülü

Pazaryerleri Modülü

Rol ve Yetki Modülü

Belediye Hizmetleri Modülü

Mahalle ve Muhtarlar Modülü

Formlar, Anketler ve Ziyaretçi Yönetim Modülü

Kültür ve Turizm Merkezleri Modülü

Nöbetçi Eczaneler Modülü

Formlar, Anketler ve Ziyaretçi Yönetim Modülü

// Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Bir Projeniz mi Var?

Çözüm İçin

İletişim

Adres:

K.Bakkalköy Mh. Halk Cd. Kardelen Sk. No:2 Ataşehir/İSTANBUL

Adres:

E.Kuyumcular Mh. Gedik Sk. No:5/7 Karesi/BALIKESİR

Telefon:

+90 266 244 3070

E-Posta:

destek@catsbilisim.net
cats@catsbilisim.net

© 2014 – 2023 Cats Yazılım Geliştirme Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.