E-Tahsilat

Belediyelere Özel
Web Sitesi ve Mobil Uygulama Yönetimi

Yerel Yönetimler İçin Çözüm Merkezi Niteliği Taşıyan, Gelişmiş Modül ve Eklentiler İle Uygulama Alanlarında Çeşitlilik Kazandıran Modern Web Siteleri ve Mobil Uygulamalar Geliştirmekteyiz.

dens
watercolor-painting-inkstick-blue-water-color-removebg-preview

Neler Yapıyoruz?
—————————————-

Belediyelerin web siteleri normal web sitelerin dışında daha özen ve detay gerektiren süreçlerle gerçekleşir. Sadece web tasarım yeterli olmadığını yazılımlar ile desteklenmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sitenin ziyaretçi portföyü o şehrin vatandaşları ve ziyaret etmek isteyen turistlerdir. Bizler Belediyelerin ve vatandaşların site ve mobil uygulamasından ne istediklerini tam olarak biliyoruz.

 

 

Biz bu süreçte;

    • Her türlü kullanıcıya göre tasarlanan web arayüz ve modern tasarım.
    • Mobil uyumlu tasarım sayesinde her türlü cihazdan düzgün tasarım
    • Yönetmelik ve mevzuatlara göre bulunması zorunlu sayfa tasarımları
    • Tek admin panelinden hem web hem mobil uygulama yönetimi
    • Kullanıcı deneyim testleri ve entegrasyonlar

Özellikleri
—————————————-

Dinamik ve akıllı içerik yönetim paneli, kolay erişilebilir menü yapısı, modern tasarımlar ve entegrasyonlar ile belediye ve vatandaş iletişimini hızlı ve etkin hale getiriyor.

Belediye web sitesi yazılımları uzun bir Ar-Ge çalışmasının sonucu üretilmiştir. Kullanıcı analizlerine uygun olarak oluşturulmuş altyapısı ile kolay ve hızlı kullanımlı, uluslararası standartlara uygun vatandaş odaklı profesyonel tasarımlar geliştirilmektedir.

BELEDİYE WEB SİTESİ STANDARTLINA UYGUNLUK

28/07/2006 tarihli ve 26242 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren “Bilgi Toplumu Stratejisi ve eki Eylem Planı” 27 nolu “Kamu İnternet Siteleri Standardizasyonu ve Barındırma Hizmeti” eylemi “Kamu İnternet Siteleri Standartları ve Önerileri Rehberi” hazırlanmış ve bu rehber esas alınarak geliştirilmektedir.

Bunun dışında «e-dönüşüm Türkiye projesi birlikte çalışabilirlik esasları rehberi» ile internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi hakkındaki 5651 sayılı kanun ve elektronik haberleşme Güvenliği Yönetmeliği’ne uygun yapıdadır. İnternet sitesinin içeriği 5651 sayılı kanuna uygun olmalı ve kişisel bilgilerin gizliliği ve bilgi güvenliğine özellikle dikkat edilmelidir. ( 26492 sayılı resmi gazetede yayınlanan elektronik haberleşme güvenliği yönetmeliği)

T.C. Kalkınma Bakanlığı ve TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) tarafından hayata geçirilen Kamu İnternet Siteleri Rehberi (KAMİS) Projesi, kamu internet sitelerinin kullanılabilirlik ve erişilebilirlik standartlarına uygun hale getirilmesini hedefleyen standartlarada uymaktayız.

Modüller
—————————————-

CatsCMS altyapısında belediyelere özel içerik girişleri ve güncellemeleri için geliştirilen temel modül ve uygulamalarda yer alan içerikler bilgileri şunlardır:

Başkan Modülü

Başkana özel sayfa, özgeçmiş, multimedya galerisi ve özel alanlar

Haber ve Duyuru Modülü

Kurumun güncel haberlerinin ve duyurularının yayınlanabileceği ve özel olarak hazırlanan içerik yapısı. Sosyal medya ve bildirim servisleri entegrasyonları

Slay Modülü

Belediyeye ait özel slaytlar, tanıtım ve bilgilendirme slaytları oluşturabilir, Admin panelinden dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Pop-Up Modülü

Pop-Up modülü ile, site ziyaretçilerine anlık bilgilendirmeler, hatırlatmalar veya yönlendirmeler yapabilirsiniz

Multimedya Modülü

Resim, Video ve Sunum dosyalarını kolaylıkla ekleyip çıkardığınız, gerektiği durumlarda arşivleme işlemi yapabilirsiniz.

Kurumsal Modülü

Kuruma ait kurumsal yapıyı oluşturabilir, başkan yardımcıları, birimleri, organizasyon şeması, meclis ve encümen üyeleri gibi özel sayfalar

Rapor & Döküman Modülü

Belediye'ye ait tüm rapor ve dökümanlara özel sayfalar oluşturabilir, PDF, Excel gibi araçlar ile yüklemeler ve arşiv yapabilirsiniz

Meclis Modülü

Belediye Meclis gündem, kararlar, komisyon vb alanlar oluşturabilir. PDF, Excel gibi dosyalarınızı eklenti olarak sunabilirsiniz.

İhale Modülü

Belediye hizmet alım ve diğer ihalelerinizi yayınlayabilir, ihale ilanını PDF olarak sunabilir veya Kamu İhale Kurumu vb. uygulamalara link verebilirsiniz.

Etkinlik Yayınlama Modülü

Projeler Modülü

Belediye Hizmetleri Modülü

Kültür ve Turizm Merkezleri Modülü

Şehir Tanıtım Modülü

Mahalle ve Muhtarlar Modülü

Pazaryerleri Modülü

Nöbetçi Eczaneler Modülü

E-Belediye ve Kurum İçi Yazılım Entegrasyonları

Rol ve Yetki Modülü

Formlar, Anketler ve Ziyaretçi Yönetim Modülü

Mobil Uygulama Entegrasyonu

Referanslar
—————————————-

Altıeylül Belediyesi
Web Sitesi + Mobil Uygulama
Edremit Belediyesi
Web Sitesi
Burhaniye Belediyesi
Web Sitesi

Bilgi ve Demo Talebi
—————————————-

Kurumunuza Özel Belediye Web Sitesi ve Mobil Uygulama İçin Bizimle İletişim Sağlayabilirsiniz.

İletişim
× WhatsApp Canlı Destek