// Cats[POS]

Balıkesir Barkod Sistemi
Cafe,Restoran Satış Programı

Pratik, Güvenli, Uzun Ömürlü…  Sektöre özel yazılım çözümlerimiz için işletmenize uygun çözümleri sunuyoruz. ERP12 satış yönetiminde kendini kanıtlamış, güçlü referanslara sahip bir yazılımevidir.

Birçok sektöre uyumlu olan ERP 12 yepyeni çözümleriyle sizlerin iş yönetiminizi şekillendiriyor. Rakiplerine nazaran sizlerin daha çok neler istediğini, sektörünüzdeki eksiklerin üzerine geliştirilmiş, ülke genelinde yüksek satış ve referansıyla en dikkat çeken yazılımlardan biridir.

Sistemin stabil olarak çalışması, sürekli geliştirilebilinir olması ve verilen desteğin müşteri memnuniyeti açısından bir çok rakip firmaya göre avantaj olarak görülmektedir.

Balıkesir Barkod Sistemi, Cafe,Restoran Satış Programı ile kazanan siz olurken, avantajları sayes,nde sermayenizi yönetip reel bir yükselişe geçeceksiniz.

Parametrik İçerik Yapısı

Konforlu bir çalışma olanağı tanıyan ,sade ve kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir. Bugüne kadar alışılmış diğer yazılımların dışında daha kolay kullanım ancak daha fazla işlevselliği ile iş hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Cafe, Restoran, Parekende Barkod Otomasyonu işletmenizin en verimli yatırımı olacaktır.

Yönetim Biçiminizi Şekillendirir

Sizin ve şirketinizde çalışan tüm departmanların üzerindeki gereksiz yükleri kendi üzerinde toplayarak aynı zamanda görülmeyen noktaları görerek yönetimsel kararlarınızda etkili olur

Tüm Sektörlerin Tek Ortak Noktası ERP12

Piyasada faaliyet gösteren tüm sektörler için ayrı ayrı düşünülmüş ve ticaretin ortak mantığı ile üretilmiştir. ERP12 Barkod Sistemi, her sektörün ihtiyaç ve gereksinim analizleri yapılarak ve siz değerli müşterilerimizin geliştirmeye yönelik talepleriyle hizmetinize sunulmuştur

Daha Hızlı, Daha Verimli ve Daha Kolay

İşletmenize bir çok yeniliği getirecek, müşterilerinizi daha iyi tanıyacak, işletmenizin finansını tek tuşla kontrol edebilecek ve getireceği birden fazla özellikle sizlere yeni bir yazılım anlayışını benimsetecektir

Balıkesir Barkod Sistemi, Cafe,Restoran Satış Programı 1
// Cats[POS]

İşinizi Büyütün

Balıkesir Barkod Sistemi, Cafe,Restoran Satış Programı Yepyeni Bir Çözümle Tanışın, İşinizi Doğru Yöneterek Büyütün

Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve bu gelişimi işletmelerinde en iyi şekilde kullanmak isteyen Kobilerimiz için, hızlı ve çağın gereksinimlerini karşılayan çözümler üretiyoruz.

// Cats[POS]

Çözümlerimiz

Ticari Otomasyon

Ticari Otomasyon ile işletmenize pratik çözümler sunarken, tüm süreçlerinizi de dahahızlı yürütebilirsiniz.

Mobil Araç Saha Satış

Araç Saha Satış uygulaması ile saha ekiplerinizin rutlu ya da rutsuz olarak tüm satış ve tahsilat işlemlerini entegreli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

E-Çözümler

E-fiş (e-arşiv), e-fatura, e-irsaliye,e-defter gibi tüm e-çözümlerde kolaylaştırıcı çözümler sunuyoruz.

Restoran Otomasyonu

Restoran otomasyon sistemi sayesinde, müşterilerinize hızlı, kolay, pratik çözümler sunacaksınız. Garson, kasacepte ve mutfak uygulamaları ile bir bütün oluşturacaksanız.

Depo Otomasyonu

Depolarınızda ki giriş aşamasından sevk edilme aşamasına kadar tüm süreçleri yönetebilirsiniz.

Market Otomasyonu

Perakende mağaza otomasyon sistemi, satış mağazalarınızda reyon, raf takibi, fiyat gör ve direkt satış işlemlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

İletişim

Adres:

K.Bakkalköy Mh. Halk Cd. Kardelen Sk. No:2 Ataşehir/İSTANBUL

Adres:

E.Kuyumcular Mh. Gedik Sk. No:5/7 Karesi/BALIKESİR

Telefon:

+90 266 244 3070

E-Posta:

destek@catsbilisim.net
cats@catsbilisim.net

© 2014 – 2023 Cats Yazılım Geliştirme Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.