E-Tahsilat

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ ; CATS[CMS]

 

İçerik yönetim sistemi öncelikli amacı web sitesi, makalelerin oluşturulmasını, kullanıcı, yönetimini , fotoğrafların, videoların, bannerların, reklamalanlarının, iletişim, raporlama, analiz  vb. alanların bunun yanı sıra kurum içi modüllerin admin paneli yönetilmesini anlık olarak sağlamaktır.

ÖZETLE CMS

 

Tamamen kendimizin hazırladığı içerik yönetim sistemiyle, web sitelerinizi veya dijital yayınlarınızı (dergi oluşturma, blog paylaşma, mobil uygulama paneli vb.) kendiniz kolayca güncelleyebilir, bunun için ek hizmet almanıza
yada bu konuda bilgili insan kaynağı ayırmanıza gerek kalmaz. En temel ve basic sürüm olan web sitesi içerik yönetim sistemi bu oluşumun çatısını oluşturmakta ve bir çok modüler yapı ve işleyiş ilave edilebilmektedir.

CATS[CMS] AVANTAJLARI

 

 • İçerik yönetim sistemi kodda değişiklik yapmanıza gerek kalmadan web sitesi, dijital yayınlarınızı veya uygulama içeriklerinizi anlık ve hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.
 • Zamandan ve paradan tasarruf edilmesini sağlar.
 • Rol, yetki ve güvenlik altyapısı ile kullanıcıların görevlendirmeleri ve kim, ne zaman, ne yaptı loglarını raporlayabilme imkanı sağlar.
 • İçerik yönetim sistemi sonradan eklenebilecek tüm yazılım özelliklerine uyum sağlar.
 • Web Sitesi dışında CMS’de bulunan modüllerin işletme faaliyetleri oluşturabilir, düzenleme, saklama ve yayınlama imkanı sağlar. (E-Dergi, Doküman Yönetim, Arşiv Yönetimi)
 • Kurum içi iletişim ağı oluşturabilir, iş süreçlerinizi Cats[CMS]e entegre edebilirsiniz.
 • Mobil uygulamlar ile destekleyebilir, iş akışınızı yönetebilirsiniz.

“Kurumunuzun Web Sitesinden İş Süreçlerinize kadar tüm operasyonlarınızı tek bir yerden yönetmek, güvence altına almak ve kolayca erişmek ne kadar kötü olabilir ?”

Devlet kurumları ve özel kuruluşlar, büyük miktarda bilgi, doküman, hayati önem taşıyan kayıtlar, web içeriği, dijital medya ve mobil uygulama içerikleri, bunun yanında ilgili iş süreçleri ve çalışan işbirliğini yönetmek için CATS[CMS] çözümlerine başvurmaktadır.

…………………………………………………………………………………………………………………………………….………………………………………………………….

CMS ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

1-WCMS (Web CMS);Basit arayüzlere sahip olan bu sistem, web sitesi, e-ticaret, dijital yayıncılık gibi platformları oluşturmak için kullanılır.

2-ECMS (Enterprise CMS);Kurumların kullandıkları CMS sistemlerine ECMS adı verilir. Dokümanlar, belgeler, şirket kayıtları, operasyon , arşiv yönetimi gibi kayıtlar ve ek yazılım modüllerini içerir.

3-MCMS (Mobile CMS); Mobil uygulamalar için içerik üretmek ve içerikleri yönetmek, yayınlamak ve veri paylaşımlarını sunmak için kullanılır.

4-MVCMS (Media CMS);Film, müzik, resim gibi medya içerikli sistemlerin yönetimini sağlamaktadır.

Web CMS

Gündelik hayatta dah çok kitleye ulaşan ve ulaştıran dijital yayınlama aracıdır. En çok uygulanan WCMS örneği olarak web sitesini veya e-ticaret verebiliriz. Web Sitesinin içerik, blog, resim, banner vb. alanların admin paneli sayesinde oluşturmayı sağlar. Web Sitesinin yanı sıra Dijital Yayıncılık ise son zamanlarda yükselen bir değere sahip.

Web CMS Faydalarını Özetleyecek Olursak;

 • Eğer yüzlerce sayfa içeren bir site planlıyorsanız bir içerik yönetim sistemi yani Cats[CMS] kullanmayı düşünebilirsiniz, web sayfalarını kolaylıkla güncelleme yapabileceksiniz.
 • Sektörsoft CMS’de web sitesi yönetim paneli birden fazla kullanıcı erişimini sağlayabilirsiniz.
 • Bir internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan sitenizin admin paneline erişebilirsiniz.
 • Yapılan tüm işlem ve hareketleri kaydederek tüm verilerinizi saklar.
 • Bir içerik yönetim sistemi ve sıradan bir tarayıcı aracılığıyla sayfalara online düzenlemek için site sahibi, site yöneticisine izin verir, değişiklikleri hemen yayınlayabilir ve yazılı metinleri dakikalar içinde yerinde değiştirilebilirsiniz.

Dijital Yayıncılık; Dijitalleşen Dünya’da, hayatımızın bir parçası olan internet her eve hatta herkesin cebine kadar girer oldu. Bu oluşumun bir parçası olarak akılcı firmalar ve kuruluşlar daha çok kişiye ulaşmak ve bunu daha düşük maliyetler ile yapmak için dijital platformlara yatırımlarını arttırdılar. Bu yatırımlara bir örnek olarak da Dijital Yayıncılık popülerliğini arttıran sektörlerden bir tanesi. Cats[CMS] Dijital Dergi platformu Editör, Makale, Yazarlar, Resim/Video Düzenlemeleri gibi kısaca basılı yayınlarda yapılan tüm süreçleri dijital platformda yönetebileceksiniz.

Dijital Yayıncılık İle Neler Kazanırsınız ;

 

 

Daha Çok Kitleye Ulaşabilme

Günümüzde neredeyse herkes akıllı telefon veya tablet kullanmaktadır. Sizler derginizi dijital ortamda yayınlayarak okuyucularınızın her an ulaşabileceksiniz.

Düşük Maliyetler

Basılı yayınlarda baskı öncesi ve sonrası süreçler, baskı ve dağıtım süreçleri gibi zorlu, sıkıcı ve maliyetli süreçleri dijital dergi ile bertaraf edecek, daha düşük bütçelerle milyonlara ulaşabileceksiniz.

Zaman Tasarrufu

Günümüzde olaylar ve gündem çok hızlı değişiyor. Basılı yayında artık bunları takip etmek içerik haline getirip sunana kadar yeniden değişen gündemin gerisinde kalabiliniyor. Dijital yayıncılıkta daha çok içeriği doğru zamanda ve daha hızlı sunma avantajı ağır basmaktadır.

Yenilik & Prestij

Rekabet dünyasında bir çok rakibinizin aksine dijital yayıncılık ile fark yaratabilir ve markanıza prestij katabilirsiniz.

ECMS (Enterprise CMS)

Kurumların kullandıkları CMS sistemlerine ECMS adı verilir. Dokümanlar, belgeler, şirket kayıtları, operasyon , arşiv yönetimi gibi kayıtlar ve ek yazılım modüllerini içerir.

Kamu Sektörü ve Kurumsal Firmalar için uygun maliyetli ve son derece esnek Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi ECMS, günlük operasyonlar, ek entegreli yazılımlar ile, kendi bünyelerinde verim arttırırken müşterilerine kurumsal içerik hizmetleri sunarak prestij ve yenilik sağlar. Kurum içi ihtiyaçları özel talepler ile Cats[CMS]’e ilave edebiliriz.

Kurumların sahip oldukları farklı içerik ögelerini iş akış süreçleri boyunca izlemekte, gerekli sürüm/süreç kontrollerini gerçekleştirmekte ve kurumsal düzenlemelere göre içeriğin yönetimini sağlamaktadırlar. Kurumsal içerik yönetim sistemi uygulamalarında hem kurum hem de sistem yapılarında beş unsurun etkisi söz konusudur. Bu unsurlar, İçerik, İşbirliği, Uyumluluk, Süreklilik, Maliyetdir.

Kurumsal içerik yönetim sistemi , karar verme, planlama, tasarım, üretim, pazarlama, hizmete sunma gibi kurumsal işlemlerdeki bütün iş süreçlerinde çalışanlara rehberlik eden bir araç işlevi de görmektedir. Bu işlev, yöneticiler ve kurumsal içeriğin olumasına katkı sağlayan diğer unsurlar için de önemli faydalar getirebilmektedir. Bu faydalar; yöneticiler için görevlerin tekrarını engelleme, son kullanıcılar için ortak deneyim oluşturma, içeriğin yeniden kullanılması ve kolay bulunabilmesini sağlama olarak ifade edilebilir.

İhtiyacınıza Yönelik Cats[CMS] Sistemleri İçin
Hemen Demo Talebinde Bulunun

× WhatsApp Canlı Destek