E-Tahsilat

Özel Yazılım Geliştirme

Size Özel Tek Firma

Özel yazılım geliştirme ile; Şirketlerin ihtiyaçları faaliyet alanı başta olmak üzere birçok faktöre göre farklılıklar göstermektedir ve birçok firma paket programlar ile ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamamaktadır. Bu ihtiyaçların giderilmesi konusunda faaliyet gösteren Cats Bilişim Yazılım Geliştirme Teknolojileri, tüm teknolojik gelişmeleri sizin için takip etmekte, yazılım sürecinin tüm aşamalarında gerekli analizleri yaparak iş akış süreçlerini planlamakta ve yazılım deneyimi ile firmanız için gerekli olan en uygun yazılımları üretmektedir.

Neden Özel Yazılım ?
Her firmanın kendine has bir çalışma sistemi ve farklı ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların çözümü konusunda en uygun yolu arayan firmaların bir kısmı paket programlar kullanmaktadır. Fakat bu programlar firmaların tüm ihtiyaçları için yeterli olmamaktadır. Özel yazılım sayesinde bu olumsuzluklar ortadan kalkacaktır.

Bu durumda doğru seçim firmaların tüm ihtiyaçlarının doğru analiz edilmesi ve çalışma sistemine en uygun yazılımın oluşturulmasıdır. Böylece siz programınıza değil programınız size uyum sağlayacaktır.

Özel yazılım bir başka uygulama alanı ise, piyasada örneği olmayan talepleriniz veya aklınızda olan girişimcilik uygulamaları, destek uygulamalar veya kâr amacı gütmeyen yazılımlar özel yazılımlara örnek olabilir

Özel yazılımının avantajlarından birkaçı;
• Firmanızın ihtiyaçlarına en uygun ve en yeni teknolojilerin kullanılması
• Yapılan yazılımın sürekli geliştirmeye ve yeniliğe açık olması
• Her süreçte gerekli desteğin sağlanabilmesi

Cats Bilişim Yazılım Geliştirme Teknolojileri İle; İşinizi Kolaylaştıracak, Veriminizi Arttıracak

Bazı anlarda yapmakta olduğunuz işinizde uygulamalarda umulmadık zorluklar yaşarsınız.
Bu zorluklar aslında çok ufaktır ama işinizde size zaman , performans ve para kaybettirir.
Siz bunları çözecek pratik uygulamalar ve yazılımlar bulamazsınız. Çünkü problem size özeldir ve hiç kimse bunun için geel bir çözüm sunmamaktadır.

İşte tam bu noktada biz bu sorunlarınızı çözmeye talibiz…
Uzman mühendislik, iş hayatı ve yazılım tecrübemizle hızlı bir şekilde sorunlarınızı anlıyor ve size çözümler sunuyoruz.
İşletmenize gelip küçük ya da büyük olsun sorunlarınızı işletme, mühendislik öngörüsü ile anlıyor ve analitik çalışmaya başlıyoruz.
Çözüm neyi gerektiriyorsa o altyapıyı sunabilecek geniş yazılım tecrübesine sahibiz. Kimi zaman ufak bir program ile kimi zaman endüstriyel otomasyon ve mobil uygulama yazılımları ile size en uygun ve pratik çözümü sunuyoruz.
Önemli olan bu çözümün size en önemli taahhütlerimiz olan zaman, personel, para tasarrufları sağlaması ve hem kişisel hem de işletme verimizi arttırmasıdır.

× WhatsApp Canlı Destek