// Cats[LOYALTY]

Müşteri Sadakat Programı

Sadakat Kart Sistemi, Müşterilerinizin Sizi Tercih Etmelerini ve Tekrar İhtiyaçlarını Sizlerden Karşılamalarını Amaçlayan Bir Sistemdir. Sadakat Kart Sistemi Sayesinde Müşterilerinize Değer Verdiğinizi ve Onları Önemsediğinizi Hissettirerek Müşteri İlişkilerinizi Mükemmel Bir Duruma Getirebilir ve İş Akışınızı Kontrol edebilirsiniz.

Müşteri Sadakat Kartı ( Loyalty Card ) müşterinin alışveriş kararını etkileyen ve mağaza tercihinde öne çıkan bir pazarlama aracıdır.

sad
// Cats[LOYALTY]

Müşteri Sadakat Kartları Nasıl Kullanılır?

İşyerinize Gelen Müşteriniz İşletmenize Özel Basılmış Sadakat Kartınızı Alış Verişi Sırasında Kullanılmak Üzere Kasiyerinize Uzattığında, Bilgisayar Sisteminize Entegre Edilmiş Manyetik Kart Okuyucu veya Barkod Okuyucu Cihazdan Geçirilerek Müşterinizin Puan Kazanması veya Birikmiş Puanları Kullanması Saniyeler İçerisinde Sağlanmaktadır.

Hazırlanan Müşteri Kartları Sayesinde Hem Reklamınızı Yapabilir. Hemde Kart Verdiğiniz Kişilerin İşletmenizi Hatırlamasını Sağlarsınız.

Böylece İşletmenizin Bilinirlik Düzeyini Arttırırsınız. Sadakat Sistemi Tüm Müşterilerinizin Alış Verişlerini Merkezi Bir Veri Tabanından Takip Etmenizi Sağlayan Bir CRM Uygulamasıdır.

Bu yazımızda müşteri sadakat kartlarını işlevleri ;

Müşteri sadakat kartlarının müşterilere sağladığı faydalara örnekler ;

– Anında indirim yapmak,
– Aldıkları belirli ürünler karşılığında müşterilere puan vermek,
– Aldıkları puan karşılığında özel hediyeler vermek,
– Aldıları puan karşılığında mağazadaki ürünlerden bedava vermek,
– Aldıkları puan karşılığında Alışveriş çeki vermek,
– Mağazanın kioskundan faydalanma,
– Mağazanın anlaşmalı olduğu diğer firmalardan indirim vermek,
– Mağazanın yaptığı kampanyalara katılma hakkı vermek,

Sadakat Kart uygulamaları sayesinde müşterilerinin her türlü bilgilerini almakla yetinmeyip, aynı zamanda da alışveriş paterni ve alışveriş alışkanlıklarınızı sürekli olarak inceliyorlar. Nesini inceliyorlar derseniz: yılın hangi ayları daha fazla ne alıyorsunuz, indirime ne kadar duyarlısınız, günün hangi saatlerinde ne alıyorsunuz, hangi ürün grubuna daha çok para harcıyorsunuz, alışverişlerinizi ayın hangi günlerinde yapıyorsunuz, ortalama alışveriş tutarınız nedir, markaya kazandırdığınız ortalama kar nedir, ne sıklıkla alışveriş yapıyorsunuz, en son ne zaman alışveriş yaptınız, yıllar ya da aylar içinde alışveriş trendiniz artan mı azalan mı, vb. gibi ölçü olacak herşeyi takip edebiliyorsunuz.

 
 

Size Özel Sadakat Uygulamaları

Her kurum/kuruluş yeni müşteri kazanmak ve müşterilerini korumak için çeşitli yollara başvurur. Müşteri Sadakat Sisteminde ise standartlara sabit kalmamak ve kendi iş ve kampanya süreçlerini kendilerinin belirleyebileceği özel bir uygulama ister. Piyasada hazır bulunan uygulamalar bu taleplerini yerine getirmez ve yapılan yatırım karşılığını vermez.

Biz sizler için kendi kurgunuzu yazılıma döküyoruz ve size özel sadakat sistemi kuruyoruz. Kendi hayallerinizin veya iş süreçlerinize %100 entegreli sadakat sistemi ile kazanan siz olun.

İletişim

Adres:

K.Bakkalköy Mh. Halk Cd. Kardelen Sk. No:2 Ataşehir/İSTANBUL

Adres:

E.Kuyumcular Mh. Gedik Sk. No:5/7 Karesi/BALIKESİR

Telefon:

+90 266 244 3070

E-Posta:

destek@catsbilisim.net
cats@catsbilisim.net

© 2014 – 2023 Cats Yazılım Geliştirme Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.