// Cats Yazılım

Mobil Uygulama Çözümleri

Tam Entegrasyon

Mobil uygulama İhtiyacınıza yönelik farklı yazılım uygulamaları ile tam entegrasyon sağlayabilir, ortak veritabanı ile süreçleriniz sürdürebilirsiniz

Hibrit Yapı

Hem uygulama tabanlı hem mobil web tabanlı istemci uygulaması geliştirme yeteneğine sahip. Bu sayede kurumların farklı tercihleri için esnek bir yapı sağlanması mümkün.

Esneklik ve Yüksek Verimlilik

İleriye dönük ek modül ve güncellemelerin kolaylıkla entegrasyonu sağlayabilecek, yüksek verimlilikte esneklik sağlanmaktadır.

özel-mobil-uygulamaa
Özel Tasarımlar

İhtiyacınıza yönelik, kullanıcı deneyimi yüksek modern ve esnek UI/UX tasarımlar ile geliştirmeler yapıyoruz uygulamanıza verimlilik katılıyoruz

Güçlü Altyapı ve Mühendislik

Güçlü kodlama altyapısı ile geliştirilen uygulamalarımız, güvenlik, performans ve işlevsellikler test edilirek hayata geçirilir.

Her Cihazla Uyumluluk Garantisi

Sadece akıllı telefonlarla değil farklı özelliklerdeki her çeşit mobil cihazların sistemi kullanabilmesi garantilenmektedir.

mobil uygulama yazılımı çözümleri ve web sitesi
// Ne Yapıyoruz?

Mobil İhtiyaçlarınıza
Akıllı Çözümler

%100 ihtiyaç odaklı IOS ve Android mobil uygulama yazılımı ile kurum ve işletmenize özel çözümler üretiyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, ister tanıtım, isterseniz de işiniz için, basit,  uyumlu, estetik ve profesyonel tasarımlar yaratıyoruz.

Mühendislerimizin uygulamalarınızı detaylı ön çalışma ve analizleri sonunda titizlikle yazıyor ve arayüz tasarımcılarımızla da kullanıcılarınıza en iyi uygulama deneyiminini ve işlevsellik ön plana alınarak tasarlıyoruz.

// Avantajlar Nelerdir?

Neden Mobil Uygulama
Tercih Edilmeli

Günümüzde Dünya’sında ki internet kullanıcılarının %85’i cep telefonu ve tabletleri üzerinden internete erişmektedir. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz için markanıza ait bir uygulamanın olması, pazardaki marka bilinirliğinize ve müşterilerinize mobil uygulama üzerinden ulaşmanız önemli bir rol oynamaktadır.

Mobil Uygulama sayesinde iş süreçlerinizi de yönetebilir takip edebilir hatta süreçlerinize uygulama üzerinden çalışanları dahil edebilirsiniz. İşletme verimini, performansınızı arttırır, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz

Esnek ve geliştirebilir yapısı ile, online platformlarınızda ki güncellemelerin mevcut uygulamalarınıza da eklenmesi gibi bir çok koşulda size kolaylık sağlamaktadır. Yeni modüller, mevcut modüllerin revizasyonları veya kullanıcı deneyiminin geliştirilmesi vb. esnekliğin sağlanması sayesinde iş süreçleriniz akmadan gelişmeye ve büyümeye devam eder.

mobile uygulama haykoop özel
// Projelerimiz

Hayata Geçirdiğimiz
Projeler

// Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Bir Projeniz mi Var?

Çözüm İçin

İletişim

Adres:

K.Bakkalköy Mh. Halk Cd. Kardelen Sk. No:2 Ataşehir/İSTANBUL

Adres:

E.Kuyumcular Mh. Gedik Sk. No:5/7 Karesi/BALIKESİR

Telefon:

+90 266 244 3070

E-Posta:

destek@catsbilisim.net
cats@catsbilisim.net

© 2014 – 2023 Cats Yazılım Geliştirme Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.