E-Tahsilat

Mobil Uygulama Çözümleri

%100 ihtiyaç odaklı IOS ve Android mobil uygulama yazılımı ile kurum ve işletmenize özel çözümler üretiyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, ister tanıtım, isterseniz de işiniz için, basit,  uyumlu, estetik ve profesyonel tasarımlar yaratıyoruz.

Native Uygulama Mimarisi

İşletme ve kurumunuza özel platform bağımsız uygulamalar geliştiriyoruz.
Android ve IOS için mühendislerimizin uygulamalarınızı detaylı ön çalışma ve analizleri sonunda titizlikle yazıyor ve arayüz tasarımcılarımızla da kullanıcılarınıza en iyi uygulama deneyiminini ve işlevsellik ön plana alınarak tasarlıyoruz.

Güçlü Altyapı ve Kullanılabilirlik

Güçlü kodlama altyapısı sayesinde mühendislerimiz tarafından özenle geliştirilen ve tüm modern cihazlar ve cihazların desteklediği platformlara uygun ve çalışır şekilde hayata geçirilir.
İhtiyaç ve taleplerinizi güçlü kodlama altyapısı ile tasarlanan uygulamalarımız, güçlü bir test ile farklı cihazlar ve platformlarda çalışma aksaklıkları, kullanılabilirlik ve işlevsellikler test edilir ve hayata geçirilir.

 

 

Onlarca kurum ve işletme, mobil uygulama yazılımları için bizi tercih etti. Sizde, Size özel mobil uygulamalarınız için bizimle irtibata geçebilir, tüm enerjimiz ve azmimizle sizlere anahtar teslim uygulamaları hayata geçirebiliriz…

Neden Mobil Uygulama Tercih Edilmeli

Günümüzde Dünya’sında ki internet kullanıcılarının %85’i cep telefonu ve tabletleri üzerinden internete erişmektedir. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz için markanıza ait bir uygulamanın olması, pazardaki marka bilinirliğinize ve müşterilerinize mobil uygulama üzerinden ulaşmanız önemli bir rol oynamaktadır.
Mobil Uygulama sayesinde iş süreçlerinizi de yönetebilir takip edebilir hatta süreçlerinize uygulama üzerinden çalışanları dahil edebilirsiniz. İşletme verimini, performansınızı arttırır, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz

Geliştirebilir ve Esnek

Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar sayesinde işletme ve kurumunuzun ileriki zamanlarda doğabilecek istek ve güncellemeleri en hızlı ve profesyonel bir şekilde size sunmaktadır.
Esnek ve geliştirebilir yapısı ile, online platformlarınızda ki güncellemelerin mevcut uygulamalarınıza da eklenmesi gibi bir çok koşulda size kolaylık sağlamaktadır. Yeni modüller, mevcut modüllerin revizasyonları veya kullanıcı deneyiminin geliştirilmesi vb. esnekliğin sağlanması sayesinde iş süreçleriniz akmadan gelişmeye ve büyümeye devam eder.

Mobil Uygulama İhtiyacınız/Talebiniz Hakkında Detaylı Bilgi, Fiyat ve Süreçler İçin Formu Doldurarak İrtibat Kurabilirsiniz…

× WhatsApp Canlı Destek