E-Tahsilat

Haber Yazılım Platformu ile

İşine Odaklan, İşini Kolaylaştır ve Büyüt.

Ekip işi olan habercilik, Haber Yazılımı sayesinde tüm ekibin iş yükünü kendisi üstlenir. Siz sadece Yönetin

 Haber Yazılım Platformu


Haber Yazılım Platformu benzeri olmayan özellikler, teknolojiler ve raporlarla web sitenize, mobil uygulamanıza hızlı haber/içerik oluşturmanıza ve anlık olarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanıza olanak sağlayan yazılım aracıdır.

İşinizi kolaylaştıracak, geliştirecek ve zamanınızı tasarrfulu kullanmanıza yardım edecek haber robotu ile tanışın.

Haber Yazılım Scripti

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN

Haber Yazılım Platformu sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz tüm servisleri tek bir noktada sizin için topladık. İstediğiniz haber kaynaklarından haberleri kendi platformunuza otomatik çekebilir, grafik tasarım araçlarına gerek duymadan aynı platformda görsellerinizi/videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Çektiğiniz haberleri platform sizin için cümleleri eş kelimelerle değiştirip metinleri alıntıdan çıkartır. SEO uyumlu olması sebebi ile anahtar kelimeleri otomatik olarak Google’a indexler. Sosyal Medyada paylaşmak için tek tek haberlere girip paylaşmanıza gerek kalmadan otomatik paylaşır. Site içi trafiklerinizi, reytinglerinizi ve birçok alanınızın geniş raporlama sayesinde takip edebilirsiniz.

Modern Tasarım

Kullanıcı Dostu

SEO Optimizasyonu

Mobil Uygulama Desteği

Güçlü Altyapı

Yapay Zeka Desteği

YAPAY ZEKA DESTEKLİ İLK HABER YAZILIM PLATFORMU

Yapay zekaya sahip olan ilk ve tek haber scripti. Haberiniz için seçtiğiniz görselleri tasarımlar ve size zaman kaybettirmeden haberinizi yayınlamaya olanak sağlar.

Haber siteniz, sizin için anahtar kelimeler oluşturarak haberinizin Google’da daha fazla hit almasını ve daha çok kitleye ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.

Sizin için bütün detayları düşündük, siz sadece işinize odaklanın ve geliştirin.

Klasik, Zahmetli, İlkel Haber Sitelerini Unutun ve Odaklanın


Haber Yazılım Platformu ile, Gündemden Geri Kalmayın, Daha Hızlı ve Daha Çok Haber İçeriklerini Biz Sizin İçin Otomatik Girelim.

Haber Yazılım Platformu İle Sahip Olacağınız Ayrıcalıklar

Sürükle Bırak

Kendi temanızı kendiniz tasarlayabilme imkanı ile, sitenizin görsel acıdan nasıl görünmesini istiyorsanız sürükle bırak yönetimi ile kendiniz tasarlayın. Sınırlı tema seçeneklerini kabullenmeyin.

Haber Robotu

Haber robotu sayesinde, istediğiniz kaynaktan haberleri kendi sitenize çekebilir, eş anlamlı kelimeleri değiştirerek özgün içeriği kendi oluşturur. Otomatik haber paylaşma özelliği sayesinde, Son Dakika gelişmelerini otomatik günün her saatinde sizin yerinize paylaşır.

Tasarım Robotu

Photoshop, Corel vb. yazılımlara ihtiyaç duymadan içerik tasarlamak nasıl olurdur. Sadece resim içerik değil, katalog, kartvizit, basılı yayınlarınızı tasarlayabilirsiniz. Mobil uyumlu olması sayesinde bulunduğunu her ortamdan tasarım çalışabilirsiniz.

Sosyal Medya Robotu

Oluşturduğunuz içerikleri, anlık sosyal medyada paylaşabilir, sosyal medya reytinglerinize yönelik paylaşımlarınızı destekler. Gelen trafikleri izleyebilir ve geliştirmeler yapmanız için asistanlık yapar.

Google SEO Optimasyonu

Sitenizin SEO optimizasyonu sayesinde analitik raporlarınıza ulaşabilir, takip edebilirsiniz. Google ile entegreli çalışan sistemimiz oluşturduğunuz haberlerdeki etkili anahtar kelimeleri kendisi etiketler ve Googleda üst sıralarda görüntülenmenize olanak sağlar.

Canlı Yayın

Canlı yayın sayesinde web sitenizde anlık canlı yayın yapabilme imkanı sağlıyoruz. Bütün sosyal medya hesaplarınızla entegreli çalışarak yayını tüm sosyal medya hesaplarınızda aynı anda yayın yapma imkanı sağlar.

Haber/İçerik Analizi

Yayınladığınız haberler-içeriklerin trafik, okunma, etkileşim vb. raporlarını sürekli izler ve size bildirir. Sürekli iyileştirme ve geliştirmeler sayesinde daha fazla trafik almak için sizin için çalışır.

Ziyaretçi Analizi

Ziyaretçilerinizin yayınlarınızı takip etme, kategori, paylaşım etkileşim, sosyal medya gibi özelliklerini inceler ve size sunar. Yaş, Cinsiyet, Konum gibi önemli metrikleri sizin için analiz eder.

Editör / Yazar Analizi

Sitenize ait editör görevleri, yazar eklemeleri ve bunların yazılarının okunurluk raporlarını size sunar. En çok dönüş aldığınız yazarları veya performansı düşük editörlerin performansını arttırmak için kullanabilirsiniz.

 

Özel Haber Scriptini detaylı öğrenmek ve bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz. Sayfamızda anlatmaya yer ayıramadığımız bir çok özelliğimizi videomuzda daha detaylı bilgiler için oluşturduk.

Haber Yazılım Platforunun tüm özellikleri kullanıma açıktır, paket ayrımı bulunmamaktadır. Tüm sunucu altyapısı, barındırma, yayınlama, geliştirme, disk alanı, trafik, versiyon güncellemesi, tema güncellemesi fiyata dahildir.

Tek Nakit Ödeme

5.000  ₺

(KDV Dahil Fiyat)

Aylık Vadeli Ödeme

570  ₺

(KDV Dahil Fiyat)

× WhatsApp Canlı Destek