Yazılım & Bilişim

Şirketler için dijital dönüşüm çağımız gereği artık bir ihtiyaçtan çıkıp bir zorunluluk aldı. Piyasa koşullarında temel esas şirket karlılığıdır. Şirket karlılığı için müşteri kazanımı ve müşteri memuniyeti için yaptığınız çalışmalar artık ne kadar etkin ?

Şirketinizin karlılığı açısından müşteriyi bulma ve bulduğunuz müşteri memnun ederek elinizde tutmanız gerekiyor ancak rekabet ortamında nasıl fark yaratacaksınız ? Şirket personellerinizin verimi, çalışma ortamında sağladığınız kolaylıklar, nakit dengesini sağlamak aynı zamanda bu süreçleri yönetirken zamanla yarışmak… Uzun lafın kısası, baş etmeniz/ettiğiniz gereken bir çok önemli parametre mevcut.

PEKİ NEDİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM NEDEN ZORUNDAYIM

Pazar fark etmiyor rekabet zor ve her geçen gün daha da zorlaşarak devam ediyor. Böyle bir pazarda başarılı olabilmek de zor, uçtan uca operasyonlarını yeniden planlamaya hazır olan şirketler için bu zorlukları aşmak mümkündür.

Planlamalar, kendi içinizden başlar, İnsan Kaynakları, İş Yönetimi, Operasyonlar, Muhasebe gibi gibi aslında bildiğiniz ama bunu eski usullerle halletmeye çalıştığınız alanlar. Bu planlamanın yanı sıra, pazarlama, satış, sözleşme, satış sonrası gibi müşteriyi direkt etkileyen planlamalar mevcuttur.

İşte tüm bu unsurları Yazılım Programları sayesinde dijital platforma taşıyıp tüm iş süreçlerinizi dijital platformdan planlayıp yönetmek ve takip etmektir.

PEKİ NASIL PROGRAMLAR DİJİTAL DÖNÜŞÜM İÇİN ETKİLİ OLUR

Bunu öncelikle kendiniz sorgulamalısınız. Neye ihtiyacınız var, hangi bölümde problem yaşıyor veya geliştirmeliyim sorusunu sorun.

Nakit dengesi alacak-verecek durumlarını kontrol edemiyorsanız Ön Muhasebe programı araştırabilirsiniz, satışlarını geliştirmek için E-Ticaret programları veya Pazarlama Yönetim Araçları için programlar bakabilirsiniz. Şirketinizi baştan uca dijitalleştirmek için ERP veya proje bazlı bir firmaysanız Proje Takip Sistemi araştırabilirsiniz. Ve size en uygun programı seçebilirsiniz.

PEKİ BUNLAR YETERLİ Mİ?

Gerekli dijitalleşme yatırımını yaptınız ve aslında şuan altyapıyı hazırlamış oldunuz. Bu yazılım programları sayesinde elde edeceğiniz verileri somut operasyonlara çevirebildiğiniz zaman tam dijitalleşmeyi sağlamış olacaksınız.

CRM programlarından elde ettiğiniz Müşteri Deneyimleri verilerini tam gücünüzle kullanmaya başladığınızda gözle görülür somut işler ortaya çıkacaktır.

Proje yönetirken hangi kişilerin/sektörlerin sizi daha fazla tercih ettiği, neden terci ettiği, personelinizin hangi işler için tercih etmenizi, proje teslim tarihlerini nasıl hesaplayacağınız vb. gibi durumların bu yazılım programlarından elde edeceğiniz veriler ile şirketinizi başka bir konuma yükseltir dijital dönüşümünüzü tamamlamış olursunuz.

 

İletişim

Adres:

K.Bakkalköy Mh. Halk Cd. Kardelen Sk. No:2 Ataşehir/İSTANBUL

Adres:

E.Kuyumcular Mh. Gedik Sk. No:5/7 Karesi/BALIKESİR

Telefon:

+90 266 244 3070

E-Posta:

destek@catsbilisim.net
cats@catsbilisim.net

© 2014 – 2023 Cats Yazılım Geliştirme Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.