CATSprojed

(Proje Takip ve Yönetim Sistemi)

Mimar ve mühendislik ofislerinde proje yönetmek bazen karmaşıklıklara ve buna bağlı olarak proje veriminin düşmesine yola açar. Yürütmekte olduğunuz projenin başarıya ulaşması için proje planlandığı esnada harcanan çaba, projeye gösterilen özen ve projeye olan yetenekleriniz de oldukça önemlidir. projelerin süreçlerini yönetmeniz ve takip etmenizde projenin başarısı ve müşteri memnuniyeti açısından oldukça önem arz eder.
Projed – Proje Takip ile projenin tüm süreçlerini takip edebilir, iş akışlarını yönetebilir ve proje için harcanan maliyetleri tutabilirsiniz. Projenizi tasarlarken bu zaman alıcı ve kafa karıştırıcı süreçleri  PROJED’e emanet edebilirsiniz.
İş süreçlerinizi bulut ortama taşıyarak, işletmenize her yerden ulaşarak, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar işlerinizi aksatmadan işletmenizi güvenle yönetirsiniz.

İŞLETMENİZİ GÜVENLE YÖNETİN

Hangi proje ne durumda, ilerleme durumu, projede yaşanan aksaklıklar, proje maliyetleri gibi birçok parametrenizi kontrol altında tutabilir, durumları yönetebilirsiniz. Görevlendirdiğiniz işlerinizi takip ederken, kasa durumlarınızı ve carilerinizi kontrol altında tutabilrisiniz.

İŞLETMENİZE DEVAMLILIK SAĞLAYIN

Projed – Proje Takip, kağıt üzerinde ve excelde yönettiğiniz işlerin kaybolma riski ve güvenlik açığı risklerini ortadan kaldırır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyarak zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayabilir, işlerinizi aksatmadan devamlılık sağlar veriminizi artırırsınız.

HIZLI ve KOLAY KULLANIM İLE ZAMANINIZI YÖNETİN

Zaman, mühendislik ve mimarlık ofisleri için önemli bir kavramdır. Projed çok kolay arayüzü olan, istediğiniz sonuçlara tek tık ile ulaşabileceğiniz, aynı zamanda Proje Takibi yaparken özelleştirmek istediğiniz alanları kodlama yapısına bilmeye gerek kalmadan kendiniz oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

SİZE ÖZEL PROJE TAKİP SİSTEMİ

Proje Takip Sistemi denilince, bir çok uygulama ve işleyiş farklılıkları söz konusu oluyor. Ancak Projed size özel olarak tasarlanabilir. Mühendislik ve Mimarlık ofislerinde her belediyenin iş işleyişide farklı olabiliyor ama Projed herkese ayak uydurabiliyor.

Mobil uyumluluğu sayesinde işletmenizi cebinizde taşıma rahatlığını yaşayın. 

Carilerinizi – iş süreçlerinizi anlık sahada-tatilde-evinizde güncelleyin..
Kazanan siz olacaksınız…

Web tabanlı platform sayesinde, kurulum – eğitim gibi can sıkıcı süreçler yok. Satın al kullan…

Verilerim kaybolur mu sorusuna karşılık, kendi sunucularımız da yüksek güvenlikli, sürekli periyotlar halinde yedekleme yapılarak bilgileriniz bize emanet. 
Geleceğini planla…

Projed – Proje Takip Sistemi Avantajları

Müşterileriniz size emanet ettiği projeyi sizi rahatsız etmeden takip edebilir. Telefon, sms veya e-mail trafiğinden uzaklaşmış olursunuz.

İşletmenizin finans işlemlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Borç-Alacak dengesini kurabilir, ödeme veya tahsilat işlemlerini duruma göre planlayabilirsiniz.

Projelerin bitiş tarihlerini girerek, size hatırlatarak durumu planlayabilirsiniz.

İşletmenizin iş yoğunluk durumunu analiz edebilir, yeni gelen işler için termin süreci belirleyebilirsiniz.

Proje süreçlerini sistemden istediğiniz gibi özelleştirebilir, ihtiyaç duyduğunuz alanları ekleyebilir veya gerek duymadığınız alanları kaldırabilirsiniz.

Çalıştığınız belediyelerin talep ettiği evrak/doküman veya bilgileri kendiniz ekleyebilir aşamaları oluşturabilir ve bu aşamaları gerçekleştirdiğinizde “yapıldı” olarak işaretleyebilirsiniz. Böylelikle beledinin talep ettiği her şeyi önizleme yaprak eksikleri görebilirsiniz.

Karmaşık iş süreçlerinizi oluşturur, takip eder ve yönetebilirsiniz.

Zamanınızı daha doğru değerlendirir işletme veriminizi yükseltebilirsiniz.

Excel’e bağlı kalmayıp bilgi kirliliğinden kurtulursunuz.

Web tabanlı ve mobil uyumlu olmasından kaynaklı işletmenize her an ulaşabilir ve işlem yapabilirsiniz.

İş planlarınızda değişen koşullara uyum sağlamak için güncellemeler yapmanız gerektiğinde, dijital olarak yönettiğiniz iş akışlarınıza anında müdahale edebilirsiniz. Dijital ortamda işlerinizi yöneterek, işletmenize maliyet avantajı ve esneklik kazandırabilirsiniz.

Proje maliyetlerinizi oluşturabilir kâr-zarar dengesini takip edebilirsiniz.

Personelinize iş durumlarına göre analiz edebilir ve görevlendirme yaparak işletme veriminizi arttırırsınız. Personelinizi daha doğru ve yüksek verimde değerlendirebilirsiniz.

Projed – Proje Takip Sistemi Modülleri

Proje Yönetimi

Cari Yönetimi

Müşteri Bilgilendirme Paneli

İş Görevlendirme Paneli

Finans Yönetimi (Ön Muhasebe – Kasa Yönetimi)

Raporlama Ve İstatistik

× WhatsApp Canlı Destek