E-Tahsilat

Balıkesir Yazılım Firması; Cats Bilişim Teknolojileri

Balıkesir Yazılım Firması; Cats Bilişim Teknolojileri

Balıkesir yazılım Firması olan, işletmemiz, bu sektördeki Balıkesir firmaları arasında kurumlara özel yazılım geliştiren tek firmadır. Balıkesir ilinde gelişen sanayisine, Belediyelerine ve diğer devler kurumlarının yazılımsal ve altyapı ihtiyaçlarını gidermek adına Balıkesir ilinde kurulmuş ve yatırımlarını bu şehir için planlamıştır.

İlimizin, yazılımsal ihtiyaçlarını analiz edip, çözüme kavuşturmak ve dışarıya olan bu alanda ki ihtiyaçlarını azaltmak ve gidermek için Cats Bilişim Yazılım Teknolojileri olarak hizmet vermeye başlamış ve bu alanda yaptığı doğru ve kaliteli işler ile kendini kabul ettirmiştir.

Balıkesir de kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını tam karşılamayan, kalitesiz çözümler ve satış sonrası destekden şikayet eden firmaların derdine çözüm üretiyoruz ve tam olarak istedikleri hizmeti sunuyor aynı zaman da memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Balıkesir yazılım firması olan Cats Bilişim Yazılım Teknolojileri, üretmiş olduğu projeler, Balıkesir, Aydın Büyükşehir Belediyeleri AYKOME Ruhsat Takip Sistemi, Balıkesir Uygulama Ve Sağlık Araştırma Hastanesi CATS projesi, ERP, MRP, CRM yazılımları, web site, e-ticaret, kurumsal kimlik hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamızın özelliği olan, kuruma özel yazılımlar ile paket pogramlardan kurumlarımızı uzak tutmak, %100 sonuç verecek çözümler üreterek, ekonomik kazanç ve firma verimini arttırarak kar elde etmeleri için çalışıyoruz.

Felsemiz

Bilim ve Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve güçlenmektedir. Dünyada Bilim ve Teknoloji’de yaşanan büyüme ile ülkemiz de, bilgi ve teknoloji toplumu olma yönünde bir sürece girmiş ve çalışmalarına devam etmektedir.

Ekonomik büyüme ile de güçlenen bilgi toplumu, kurumları bilgi ve iletişim teknolojilerini daha güçlü hale getirme ve insan kaynaklarının daha nitelikli ve yetkin hale getirilmesine neden olmuştur.

Cats Bilişim Teknolojileri olarak felsefemiz günümüzde yoğun rekabet koşulları içerisinde sürekli değişim süreci yaşayan kuruluşlara bilişim sistemlerini daha etkili ve verimli kullanmalarını sağlamak için kurumsal yazılım ve özel yazılım hizmetleri vermektir.

Etik Çalışma Anlayışımız

Her Proje, Bizim Projemizdir. Bu yaklaşımla uzun yıllar süren bir anlaşma sağladık ! İşimiz Projeyi Teslim Ettiğimizde Bitmez, Aslında O Zaman Başlar.

Sürekli Ulaşılabilirlik !

Nerede olursak olalım, birimiz mutlaka online’dır. Güncellemeleri minimum 5 dk’da, maksimum 24 saat içinde yaptık. Aslında Cep telefonlarımız müşterilerimize 24 saat açıktır, ama aramak zorunda kalmadılar..

Sizin için üretiyor, sizin için geliştiriyoruz, Size Özel Tek Firma Cats Bilişim Yazılım Teknolojileri

user-gravatar
orcun
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

× WhatsApp Canlı Destek