Yazılım & Bilişim
custom software develop

Özel firmalara yönelik piyasada birçok talep yönetim sistemi istek, şikayet kanalları mevcut. Mal veya hizmetlerinin müşterileri tarafından tüketim düzeylerinin analizlerini kontrollerini sağladıkları yönetim araçlarını sıklıkla kullanıyorlar. Bu sistem sayesinde zamandan, maliyetten tasarruf ederken, nokta atışı çözümler ile ürün/hizmet kalitetelerini arttırabiliyorlar.

Yerel Yönetimler İçin Bu Durum Nasıl İlerliyor?

Ancak yerel yönetimler sağladıkları hizmetin geri dönüşleri, vatandaş tarafından karşılık gören değerlerin ölçülmesi ve analizleri eksik kalabiliyor. Talep yönetim sistemi ile sistematik olarak vatandaş ile köprü kurulması, vatandaş talep, istek ve şikayetlerini tek bir çatı altında toplayıp yönetilmesi Belediye için hem bir kolaylık hem de prestij kaynağı olacaktır. Ulaşılabilir, vatandaşını dinleyen ve kulak veren, taleplerini öncelik haline getirmiş belediyeler her zaman halk tarafından takdir görmüştür.

Talep, istek, şikayetlerin değerlendirilip karar destek mekanizmasına dahil edildiğinde daha doğru yatırımlar, nokta atışı çözümler üretilebilmektedir. Zaman kaybı, düşük verim ve gereksiz çaba ortadan kalkacaktır.

Bu süreçleri profesyonel bir yönetim aracıyla sürdürmek için Cats[TAYBİS] Belediyeler için özel bir çözümdür. Vatandaş, birimler arası ve başkanlık taleplerini alt ve üst gruplara göre iş türlerinin tanımlanması ve iş türlerine uygun tamamlanma sürelerinin belirlenmesi, belirlenen tür ve sürelere göre ölçümlerin yapılması sağlamaktadır. Gelen ve kaydedilen tüm talepler ilçe, mahalle, sokak bilgisi ile eşleştirilir. Bu sayede ilçe, mahalle ve sokak karneleri oluşur. İlçe, mahalle ve sokak bazında birincil talepler yöneticiler ile paylaşılarak vatandaş memnuniyeti sağlanması amaçlanır. Bunun yanı sıra birim personellerine otomatik iş emri oluşturulur ve işin tamamlanması için süre başlatılarak taleplerin giderilmesi amaçlanır.

Ürünümüzü detaylarını incelemek, bilgi edinmek ve demo talebinde bulunmak için ürün sayfamıza göz atabilir veya irtibat kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak

İletişim

Adres:

K.Bakkalköy Mh. Halk Cd. Kardelen Sk. No:2 Ataşehir/İSTANBUL

Adres:

E.Kuyumcular Mh. Gedik Sk. No:5/7 Karesi/BALIKESİR

Telefon:

+90 266 244 3070

E-Posta:

destek@catsbilisim.net
cats@catsbilisim.net

© 2014 – 2023 Cats Yazılım Geliştirme Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.