Yazılım & Bilişim

 

DİJİTAL DERGİ & YAYIN AVANTAJLI MI ?

Yaşamımızın bir çok noktasına dokunan dijitalleşme, geleneksel basılı yayınlara da artık değinmiş oldu. Çok hızla değişen gündem, her geçen gün değişkenlik gösteren ve olumsuz yönde maliyetlerin kontrol edilememesi, daha çok kitleye ulaşmak isterken harcanan para ve

Basılı yayınlarda, gündemi yakalamak ve içerik hazırlamaktan, tasarım, baskı, lojistik gibi bir çok aşamadan geçmekte ve bu süreçleri paraya döndürmek için harcanan zaman, dijital dergi ile neredeyse son buldu diyebiliriz.

Artık mobil cihazlar ve internet her yerde herkesin cebinde. Bu değişime ayak uyduran ve yatırım yapan firmalar dönüşleri olumlu bir şekilde almaya çoktan başladı bile. Dijital Dergi ile, baskı ve lojistik maliyetlerinden kurtulmanın, daha çok kitleye daha kısa zaman da ulaşmanın normal basılı yayına göre kat kat daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

GÖRSEL TASARIMLARINIZI WEB ve MOBİL PLATFORMLARA YANSITIN

Basılı yayınlarda gösterdiğiniz görsel tasarımlarınızı web ve mobil platformlarda yansıtabilirsiniz. Videolar, animasyonlar, fotoğraf ve video galeriler gibi daha interaktif içerikler oluşturabilir ve sayfalarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bunu okurlarınızda oldukça beğenecektir.

REKABETİ ÖNDE SÜRDÜRÜN

Rekabet ettiğiniz bir çok yayın, hemen hemen neredeyse aynı konu başlıkları ve içerikler. Dijital dergi sayesinde gündemi daha hızlı takip edebildiğiniz için, daha fazla konu başlığına deyinebilir, yaptığınız dijital yatırım sayesinde presijtij kazanmış olursunuz. Bırakın sizin paylaşımlarınızı bir sonraki sayılarına yetiştirsinler.

MALİYETLERİNİZİ KONTROL ALTINDA TUTUN

Eskisi gibi baskı, lojistik vb. maliyetleriniz artık yok. Maliyetleriniz sabit. Tabii Dijital Dergi’ye geçmenizin bir ilk yatırımı olacaktır ancak basılı yayınla birkaç ay sonra başa baş olacak ve kara geçirecek.

HEDEF KİTLENİZİ GENİŞLETİN

Daha çok kitleye ulaşmak tabiki daha kolay. Herkesin cebine girebilirsiniz. Tanıtımlarınızı internet ve sosyal medya yardımıyla yapmanız bu maliyettende sizi kurtarmış hatta binlerce – milyonlarca kişinin cebine girmiş olacaksınız. Bu artan hedef kitlenin birde reklam dönüşü var ki… Reklam fiyatlarınızda istediğiniz rakamlara anlaşabilmek, reklam alma sayınızda artış gibi bir çok faktöre dijital derginin etkisi olacaktır.

Saymakla bitmeyecek olan bu avantajları yakalamanız ve sizin isteğiniz kimliği yaratabilecek firmalarla çalışmanızı öneririz.

 

Cats [CMS] Dijital Dergi & Yayıncılık İçin Detaylı Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayarak Ziyaret Edebilirsiniz….

Cats [Editör&CMS] Dijital Haber Sitesi İçin Detaylı Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayarak Ziyaret Edebilirsiniz….

İletişim

Adres:

K.Bakkalköy Mh. Halk Cd. Kardelen Sk. No:2 Ataşehir/İSTANBUL

Adres:

E.Kuyumcular Mh. Gedik Sk. No:5/7 Karesi/BALIKESİR

Telefon:

+90 266 244 3070

E-Posta:

destek@catsbilisim.net
cats@catsbilisim.net

© 2014 – 2023 Cats Yazılım Geliştirme Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.