E-Tahsilat

 

Çözümlerimiz

Sizin İçin Geliştirdiğimiz Yazılım Teknolojileri

Akıllı Belediye Çözümleri

Devlet Kurumlarının veya İşletmelerinin temel yazılım ihtiyaçlarını karşılayan, müşteri odaklı çalışma ilkesi, insan kaynaklarına verdiğimiz önemi, etik değerlerimizin iş birliklerinde ön koşul olması sayesinde geliştirmiş olduğumuz yazılımlar ile uzun dönemli başarılı projeleri hayata geçiriyoruz

İncele
KOBİ Yazılım Çözümleri

KOBİ’lerin günümüzde değişen koşullara uyum sağlayabilmeleri için, değişen ihtiyaçlarına uygun çözüm sunabilecek ve günümüzün teknolojileriyle uyumlu yazılımlar ile rekabette geri kalmayan, verimini arttıran, firmanın süreçlerini hızlandıran ve büyüme için ihtiyaç duydukları çevikliği sağlıyoruz.

İncele

Özel Yazılım Çözümleri

Şirketlerin yazılım talepleri, ihtiyaçları ve faaliyet alanı başta olmak üzere birçok faktöre göre farklılıklar göstermektedir. Özel taleplerinizi, tüm teknolojik gelişmeleri sizin için takip etmekte, yazılım sürecinin tüm aşamalarında gerekli analizleri yaparak iş akış süreçlerini planlamakta ve yazılım deneyimi ile kurumunuz için gerekli olan en uygun yazılımları üretmekteyiz.

İncele

Mobil Uygulama Çözümleri

Akıllı telefonların hayatımıza hızlı girişiyle beraber mobil uygulama pazarı da her geçen gün hızla gelişmektedir. Mobil cihaz kullanımının hızla artması, şirketleri mobil kullanıcılara hitabeden kullanıcı dostu arayüzlere sahip mobil uygulama ve mobil web uygulamaları pazara sunmaya kaçınılmaz olarak itmektedir.

İncele

Web Tasarım ve E-Ticaret Çözümleri

Web tasarım ve e-ticaret çözümleri artık günümüzde en çok tercih edilen pazarlama ve markalaşma trendini göğüslüyor. Potnsiyel müşterilerinizin sizi ve firmanızı daha yakından tanımak, güvenmek ve ulaşmak için en çok kullandığı araç web siteleri ve e-ticaret siteleridir.

İncele

Restaurant & Barkod Çözümleri

Birçok sektöre uyumlu olan ERP 12 yepyeni çözümleriyle sizlerin iş yönetiminizi şekillendiriyor. Rakiplerine nazaran sizlerin daha çok neler istediğini, sektörünüzdeki eksiklerin üzerine geliştirilmiş, ülke genelinde yüksek satış ve referansıyla en dikkat çeken yazılımlardan biridir.

Balıkesir Barkod Sistemi, Cafe,Restoran Satış Programı ile kazanan siz olurken, avantajları sayesinde sermayenizi yönetip reel bir yükselişe geçeceksiniz.

İncele
× WhatsApp Canlı Destek