E-Tahsilat

CATS-LMS

Yeni Nesil
Eğitim Sistemi

CATS-LMS
NEDİR?

En son teknolojilerle donatılan ve tüm talepleri karşılayan CATSLMS yazılımımız, uzaktan eğitim faaliyetlerini yerine getirebilmeye, takibini yapabilmeye ve süreçlerin sistematik bir şekilde yönetilmesini sağlamaya izin veren bir eğitim/öğretim platformudur. CATSLMS sahip olduğu birçok özellik ile klasik sistemlerden kolayca ayrılıyor.
CATSLMS, her kuruma göre farklı sistem arayüzleri ile tasarlanmıştır. Öğrenciler, kendi kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yaptıkları CATSLMS’i, kendisine atanan e-eğitim, ödev,kaynak ve sınavlara ulaşmak, eğitim raporlarını takip etmek ve öğretmenlerle iletişimde kalmak için kullanırlar. Sistem yöneticileri ve öğretmenler ise, bu yazılım sayesinde, öğrenci ve eğitim bazlı detaylı raporlara ulaşabilir, öğrencilerin gelişimlerini kolaylıkla takip edebilir.
e-eğitim

CATSLMS zaman ve mekândan bağımsız, güncel bir öğrenme platformudur. Eğitime dair tüm materyal ve kaynakları, sistematik bir biçimde işleyen bu bilgi hanesi, tüm eğitim faaliyetlerinin kullanıcıların diledikleri şekilde gerçekleştirilebilmesini vadediyor.Kullanımı kolay ve pratik olan CATSLMS platformu, en kaliteli eğitim içeriklerini tek bir platformda toplayarak ayrıcalıklı bir öğrenme deneyimi sunuyor.

Uzaktan Eğitim

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

online ders
Web Tabanlı
Canlı Yayın
Ekran Paylaşımı
Dersi Kaydetme
Akıllı Tahta
Kamera Paylaşımı
Ses Paylaşımı
Dosya ve Sunum Paylaşımı
uzkatan eğitim
Ödev Verme
Online Sınav
Sınıf Performans Ölçümü
Teknik Destek

Neden
Uzaktan Eğitim?

Online eğitimin sunduğu kolaylıklar sayesinde öğretmek ve öğrenmek çok daha keyifli bir hal alacak.
Geçirdiğimiz dönem gereği ihtiyaçtan ziyade bir zorundalık olarak hayatımıza giren online eğitim tüm öğrenme meteryalleri ile ayrıcalıklar ve avantajlar sağlamakta.

Kolay Ulaşılabilir

Mekandan ve Zamandan Bağımsız

Sonuç Odaklı

Değerlendirme ve Ölçme İmkanı

Takip Edilebilir

Sonuç Odaklı

Birçok Eğitim Materyal Kullanım

Geliştirilebilir Gelecek Teknolojisi

İster Kiralama Modeli, İsterseniz Ömür Boyu Lisans Satın Alma Seçeneklerinden Birini Tercih Yaparak Aramıza Katılın

Fiyat ve Bilgi Talebi
× WhatsApp Canlı Destek