Restaurant Masa Takip Sistmi

qodef-image-with-icon

Yeni Nesil Teknoloji

Restaurant Masa Takip Sistemi, Ar-Ge yatırımları sonucunda üretilmiş ve hala geliştirilmeye devam edilen yeni nesil teknoloji ürünüdür. Ülkede ilk olma ünvanını taşıyan (aktif çalışan) masa takip sistemimiz sizler için piyasa sürülmüş ve kullanımınıza hazır hale getirilmiştir.

Neden Tercih Edilir

Masa Takip Sistemi, işletmenizin kalitesine kalite, gücüne güç katması için tasarlanmıştır. İşletme ve personel verimliliğini , servis hızını ve müşterinizin memnuniyetini arttıracak nitelik taşır. Özellikle büyük çaplı restaurant & cafelerde servis hızının düşüklüğü ve bu sorundan kaynaklı müşteri şikayetlerini sonlandırdığı, sistemimizi tercih eden işletmeler tarafından gözle görülür bir şekilde azaldığı gözlemlenmiştir.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

Sistem İşleyişi

Sistem, masa ünitesi, alıcı ünitesi, okuyucu, RFID Kart, Bilgisayar cihazlarından olışmaktadır. Sistem akışını örnekle açıklayıp daha basit bir hale getirmek gerekirse;

  1. Müşteri kasada siparişini verip, ödemesini yapar.
  2. Kasada müşteriye Numaralı Kart verilir, bu kart numarası aynı zamanda fişe işlenir.(Örn: 52 Nolu Kart verilsin.)
  3. Sipariş fişinin biri mutfağa gider, diğeri müşteriye verilir.
  4. Müşteri oturduğu masada bulunan cihaza kartını yerleştirir. Her masanın bir numarası, masa adı ve kolay bulunması için bölgesi vardır. (Örn: Masa No 10)
  5. Sistemde 52 nolu kartın, 10 nolu masada oturduğu eşleştirilir.
  6. Sipariş tamamlandığında garson sipariş fişindeki “Sipariş Numarasına” bakar. 52 nolu sipariş. Bilgisayardan 52 nolu siparişi aratır ve 10 nolu masada oturduğunu görür.
  7. Sipariş teslim edildikten sonra masadaki kart (52 Nolu Kart) garson tarafından alınır ve “Okuyucu”ya okutulup siparişi siler

Sistem akış diyagramı bu basit örnek ile anlatışdığı gibidir.

Satış ve Satış Sonrası

Restaurant Masa Takip Sistemine, sahip olmak ve müşterilerinizin memnuniyetine yatırım yapmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Sistem satışını, kuruluma gelmeden önce fizibilite çalışması için işletmenize geliyor, cihazların doğru lokasyonlarını bulmak için bir takım testler yapıyoruz. Analizlerimiz doğrultusunda sistem kurulumu için geliyoruz sistemi işletmenize entegre ediyoruz. Kullanım için eğitimlerimizi veriyor ve sizlerle kullanım pratiği yapıyor test ediyoruz. Testlerimizi bitirdikten sonra kullanıma geçerken işletmenizde bulunuyor ve sistemin işleyişini gözlemliyoruz.

Sistem kurulumu sonrası destek için, 7 x 24 irtibat kurabilir, oluşan aksilik veya problemlere en kısa zaman da gerek uzak masa üstü bağlantısı veya bizzat işletmenizde sorunu çözüme kavuşturuyoruz.

qodef-image-with-icon
Sistemin Cihaz Görselleri

Masa Takip Sistemi E-Katalog & 2017 Fiyat Listesi

× WhatsApp Canlı Destek