E-Tahsilat

AKILLI
BELEDİYE
MODÜLLERİ

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik geliştirilmiş hazır modüllerim sayesinde iş ve performans veriminizi arttırabilir aynı zamanda gelişmiş raporlama özellikleri sayesinde kurumunuzu somut veriler ile yönetebilirsiniz.
Sizin İçin Ön Gördüğümüz Bazı Modüllerimiz;

İletişim Modülü

Kurum içi iletişimi sağlayan modüldür. Etkinlik, Duyuru ve Bildirim yayınlayabilir ve tek tıkla tüm personelinize iletebilirsiniz. Katılımcıları takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Canlı Chat-Box uygulaması kurum içi Canlı Mesajlaşma eklentisi olup “Whatsapp Web” tarzında kullanılmaktadır. Mesaj, Dosya, Resim, Evrak vb. gönderimleri sağlayabilir ve iletişimi yüksek tutabilirsiniz.


İnsan Kaynakları (Personel Özlük) Modülü

Personel özlük modülü saysinde tüm personellerinizin (memur, sözleşmeli, geçici görev veya taşeron) işlemlerini, özlük bilgilerini ve görev yerlerini takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Aldığı eğitimler, seminerler, özel dosyaları ve durumlarını sisteme yükleyebilirsiniz.

İzinleri yönetebilir, kalan izinleri, başvuruları ve talepleri sistem üzerinden yönetebilirsiniz. Saatlik, Günlük veya Yıllık izin talepleri sistem üzerinden başvuru yapılabilinir.


Depo & Stok Modülü

Var olan depolarınızın veya oluşturmak istediğiniz deponun yerleşim planından, depo giriş/çıkış, malzeme ihtiyaç planlaması, depo fire kaybı ve envanter sayımına kadar tüm süreçleri kontrol altına alabileceğiniz aynı zamanda Belediye bütçesinin sıcak para akışını optimize ederek doğru yapılanmaya teşkil edecek bir modüldür.


İş – Süreç Takip Modülü

Yapılması planlanan çalışmaların belirlenecek hiyerarşi ile iş emirlerinin oluşturulmasını sağlar. İşin adı, nereye yapılacağı, fizibilite çalışmaları vb. bilgilerin paylaşıma açık ve izlenebilir olması sağlayarak iş oluşturulur.

Mevcut iş için, personel görevlendirme, araç, makine, teçhizat görevlendirmelerinin yapılması sağlayarak iş planı organizasyonunun minimalize ederek zaman tasarrufu sağlar.

Günlük iş takibi, fotoğraf arşivi ve çalışma rapor metni sisteme girilerek idare tarafından canlı takibi ve anlık durumunu izleyebilir.


Park-Bahçeler & Kent Estetik Modülü

Park Bahçeler Müdürlüğü iş süreçleri içinde ağaç budama, refuj düzenleme gibi günlük işlerin yanısıra park düzenlemeleri vb. sürece yayılan tüm işlerin  takibi yapılabilir. Başlangıç ve bitiş tarihlerine göre devam eden, tamamlanan veya planlanan işler uygulama kapsamında hem kullanıcı hem de vatandaş tarafından takip edilebilir.

Park ve bahçeler modülü ile belediyelerin park bahçeler altında hizmet verdiği yerlere yönelik verdiği hizmetler, kullandığı malzemeler, canlı ve cansız varlıkların takibi, hizmet değer ölçümleri, stokları ve maliyetleri yönetilebilmekte, personel görevlendirmeleri ve görev takipleri yapılmaktadır.


Kültür & Sanat Etkinlik Paylaşım Portalı

Var olan etkinliklerin paylaşımlarını yaparak vatandaşa direk paylaşım portalı oluşturabilir, ücretli etkinliklerde oturma planına göre ücret tahsil edebilirsiniz.

Özel admin paneli sayesinde geniş veri girişi sağlayabilir ve gerekli detayları paylaşabilirsiniz. Süreli etkinliklere süre belirler ve o süre içinde yayında kalmasını planlayabilirsiniz.


Cats[CMS] Web Otomasyonu

Belediye’nize özel tasarlanmış bir web arayüz ile site geliştirebilir bu siteyi baştan sona yönetmek için ise özel admin paneli sayesinde kod bilgisine gerek kalamdan içerik oluşturabilme imkanı sağlar. Mobil uygulama ile entegre edebilir hem web sitenizi hem mobil uygulamanızı tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…


× WhatsApp Canlı Destek